POŻEGNANIE KS. MARKA BEDNARZA

sam 1767W niedzielę 29 lipca 2012 r. na mszy świętej o godz. 10.00 pożegnaliśmy Księdza Marka Bednarza, który decyzją Księdza Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza został przeniesiony do Parafii pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sandomierzu.

Serdecznie dziękujemy mu za 5 lat owocnej pracy duszpasterskiej w naszej Parafii. Nie sposób opisać i nazwać dobro, które Ks. Marek tak radośnie, w duchu ewangelicznej posługi pełnił wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Naszym chrześcijańskim obowiązkiem, którego tak konsekwentnie uczył nas ks. Marek, jest trwać przy nauce Chrystusa, być wiernym Kościołowi i świadczyć o Bogu przez miłość do człowieka. Jako wyraz naszej wdzięczności zapewniamy o szczerej pamięci modlitewnej i życzymy wszelkich łask Bożych, mądrości Ducha Świętego i opieki Matki Bożej w nowej Parafii, wśród nowych wspólnot i nowych wyzwań duszpasterskich.