DEKANALNE ROZGRYWKI. FUTSAL 2013

W sobotę 23 Listopada odbył się kolejny Dekanalny Turniej Ministrantów w piłce halowej.
Rozgrywki tym razem rozegrały się w Annopolu, wzięły w nich udział 4 drużyny ze szkół średnich oraz 4 ze szkół gimnazjalnych. Wśród nich znajdowali się ministranci z Parafii Dwikozy: Paweł Bidas, Jakub Hebda, Rafał Brzeziński, Patryk Łukasiewicz, Marcin Kozieja, Krzysztof Wawrzyńczak, Dominik Broda, Karol Czeryna, Arkadiusz Brzeziński, Paweł Bielecki, Piotr Basak, Mateusz Wrzosek i Bartłomiej Bidas.
Z naszej parafii, zarówno ministranci ze szkół średnich jak i z gimnazjum zajęli 2 miejsce. Po ciężkiej walce, rozegranej w przyjaznej atmosferze przegrali jedynie stosunkiem strzelonych bramek. Pomimo wysokiego poziomu rozgrywek i dobrze przygotowanych drużyn udało się nam osiągać choć nie najlepszy, to satysfakcjonujący wynik. Do następnego etapu przeszli ministranci z Parafia św. Joachima i Anny w Annopolu.

Adrian Kaczor