Start

JAN PAWEŁ II - ŚWIĘTY

27 kwietnia 2014 roku w Watykanie, na Placu Świętego Piotra odbyła się Kanonizacja Jana XXIII i Jana Pawła II, podczas której dwaj błogosławieni papieże zostali ogłoszeni świętymi Kościoła Katolickiego. Z tej okazji w naszym kościele parafialnym odbył się krótki spektakl słowno–muzyczny przygotowany przez miejscową młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Oazy. Zgromadzonym w kościele parafianom wyświetlona została prezentacja ukazująca życie Papieża, w trakcie której młodzież poprzez wiersze oraz ważne informacje z Jego życia i nauczania przypomniała jak wielkim człowiekiem był Karol Wojtyła oraz jak umacniał w wierze wiernych kościoła katolickiego. Wierni z chęcią włączyli się do wspólnego śpiewania, co zjednoczyło nas wszystkich w tym ważnym dla nas i naszej Ojczyzny czasie.

Viktoriya Karpova

Podziękowania i prośby na Nowennę ku czci św. Andrzeja Boboli

Informacje

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.