Duchowe przygotowanie do Spotkania Młodych

20180308 175105W tym roku Spotkanie Młodych Diecezji Sandomierskiej odbędzie się na przełomie kwietnia i maja w naszym, zawichojskim dekanacie. To ważne wydarzenie poprzedza duchowe przygotowanie, którego widzialnym znakiem jest modlitwa przed Ikoną Chrystusa Odkupiciela od lat towarzysząca modlitewnym spotkaniom młodych. Od 4 do 10 marca br., wizerunek Chrystusa obecny był w naszej wspólnocie. Z tej racji przez cały tydzień odbywały się nabożeństwa w intencji młodzieży naszej diecezji oraz w intencji duchowych owoców zbliżających się Dni Młodych. W modlitwie adoracyjnej uczestniczyli: młodzież, dzieci oraz przedstawiciele grup parafialnych. Ten czas modlitwy wprowadza naszą wspólnotę do kolejnego etapu przygotowań zarówno od strony duchowej jak i materialnej.

Święty Andrzeju Bobolo, Patronie naszej parafii oraz św. Stanisławie Kostko, Patronie dzieci i młodzieży – wypraszajcie młodym ludziom łaskę odkrycia piękna wiary…