POWITANIE NOWEGO PROBOSZCZA KS. KAN. STANISŁAWA CZACHORA

Jako przedstawiciele całej naszej wspólnoty parafialnej pragniemy Cię Ks. Proboszczu serdecznie powitać i życzyć Tobie na każdy dzień Twojej posługi, błogosławieństwa Bożego, mocy Ducha Świętego oraz opieki naszych patronów Św. Andrzeja Boboli i św. Antoniego Pustelnika. Życzymy Ci wytrwałości i odwagi w realizowaniu wyznaczonych celów. Niech nie zabraknie ludzkiej życzliwości i solidarnego wsparcia we wszystkich poczynaniach dla dobra naszej wspólnoty parafialnej. Powierzamy Ci całą parafię, wszystkie jej miejscowości, ludzi związanych z pracą na roli, w ogrodach i działkach warzywnych, powierzamy Ci dzieci, młodzież, rodziny, ludzi starszych, chorych i cierpiących. Powierzamy Ci piękny, odnowiony kościół, górujący nad całą parafią, nasz wspólny dom modlitwy i spotkania z Bogiem. Czuj się wśród nas gospodarzem służąc Bogu i ludziom.

Prosimy, abyś kontynuował to dzieło duszpasterskie, które zostawił nasz dotychczasowy proboszcz śp. ks. kan. Marian Misiak i prowadź nas wszystkich drogą prostą, Bożą i bezpieczną do Bramy Zbawienia.

Szczęść Boże! – Wspólnota parafii Dwikozy

foto: Damian Donda