Start

SPOTKANIE WIGILIJNE DZIECI I MŁODZIEŻY

Jak co roku wspólnota oazowa wraz ze scholą, ministrantami i KSM-em zorganizowała tzw. „opłatek”, czyli spotkanie wigilijne. W tym roku wydarzenie to miało miejsce 10 stycznia. Rozpoczęliśmy wspólną modlitwą, po czym Ksiądz Proboszcz skierował do wszystkich zgromadzonych świąteczne życzenia. Nie mogło także zabraknąć dzielenia się opłatkiem. Życzenia były przeróżne, począwszy od rymowanych wierszyków a skończywszy na tych prostych, ale jakże pięknych. Nasze spotkanie urozmaicały wspólne śpiewy i tańce, w które włączyli się także duchowni oraz katecheci. Był to czas spędzony w sposób szczególny, ponieważ przeżyliśmy go w duchu pełnym radości i miłości. Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Teraz czekamy tylko na kolejne spotkania.

Anna Wilk

 

 

Podziękowania i prośby na Nowennę ku czci św. Andrzeja Boboli

Informacje

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.